Istnieje wiele powodów, dla których moglibyśmy Państwu polecić markę KYOCERA. Nie sposób wszystkich opisać na łamach strony internetowej, gdyż wybór tej marki jest podyktowany latami naszych doświadczeń (z urządzeniami różnych producentów). Z pewnością, olbrzymia liczba wciąż powracających klientów jest najlepszym dowodem, iż nie jest to wybór stricte intuicyjny, lecz poparty sprawdzonymi faktami:

KYOCERA jest globalnym leaderem. Wytwarza urządzenia na bazie własnego, światowego systemu już od roku 1934 (wcześniej występowała pod marką MITA)

Dzięki innowacyjnej technologii ECOSYS, urządzenia KYOCERA zapewniają najniższe koszta eksploatacji oraz najniższe TCO.

Wysoka niezawodność i wydajność urządzeń (KYOCERA stosuje tylko komponenty o przedłużonym działaniu np. ceramiczne bębny)

Wysoka jakość wykonania

KYOCERA cechuje się najkorzystniejszym na rynku cyklem konserwacji. Okresy przeglądowe są wykonywane, w zależności od modelu co 100.000 - 4.800.000 kopii. Każdy model KYOCERA jest pod tym względem bezkonkurencyjny w swojej klasie (w stosunku do urządzeń innych producentów).

Po 11 latach działalności postanowiliśmy wybrać i zostać dealerem jednej marki urządzeń kopiujących. Wybraliśmy urządzenia KYOCERA ze względu na ich niską awaryjność i tym samym niskie koszta serwisu

Na forach internetowych (miejscach gdzie wypowiadają się niezależni użytkownicy), KYOCERA bezdyskusyjnie prowadzi pod względem ilości pozytywnych opinii.

Wysoki poziom obsługi ze strony producenta (z czasem planowane jest wprowadzenie całodobowego systemu wsparcia klientów - takowy działa obecnie na terenie USA).

Rozbudowana sieć serwisu.

Szeroka dostępność materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych.

Różnorodność oferty produktowej (możliwość dobrania stosownego do potrzeb urządzenia oraz rozbudowania z czasem jego funkcjonalności).

W 2006r, miał miejsce największy w historii Polski przetarg na kserokopiarki. Zwyciężyła KYOCERA - jako najbardziej niezawodna marka wśród urządzeń wielofunkcyjnych.

Urządzenia są proekologiczne i spełniają zaostrzone normy ochrony środowiska wszystkich państw.

Produkty otrzymały nagrody i wyróżnienia przyznane przez niezależne światowe organizacje.

Krótki czas nagrzewania i pierwszej kopii oraz prawie bezszmerowa praca w porównaniu do urządzeń konkurencyjnych.

Kompatybilność sieciowo-programowa kopiarek oraz zaawansowane parametry techniczne.

Warto wybrać urządzenia KYOCERA ze względu na:

    - Łatwość obsługi i jakość obrazu
    - Wielozadaniowość
    - Bezpieczeństwo i ochrona danych
    - Oprogramowanie